Auta na zakázku

Obstarání vozidla dle Vašich požadavků na trhu v České Republice.

Při vyhledávání se primárně zaměřuji na auta s původem v ČR, tzn. prodaná jako nová v České Republice, která mají poctivé ujeté kilometry, doložitelnou servisní historii, nebyly havarovány a jsou celkově v dobrém a udržovaném stavu.

Jak tato služba funguje?

Vy mi upřesníte Vaše požadavky auta (značka, model, motor, převodovka, barva, výbava, počet ujetých kilometrů, cena atd.), v případě zájmu Vám rovněž s výběrem pomohu a poradím.

Auto za Vás aktivně hledám v internetové nabídce portálů nabízejících ojeté vozy.

Jakmile najdu auto odpovídajících parametrů, pošlu Vám na něj odkaz, abyste o něm měli kompletní informace a mohli se v klidu rozhodnout, zda byste o něj měli zájem či nikoliv.

Pokud se Vám auto zamlouvá, zjistím k němu co nejvíce informací a jestliže se zdá být vše v pořádku, zajedu ho osobně prohlédnout, vyzkoušet, zkontrolovat, prověřit. O provedené prohlídce Vám podám detailní zprávu a jeho koupi doporučím nebo nedoporučím.

Je-li auto hodno doporučení ke koupi, domluvím s prodávajícím termín prohlídky, abyste si auto sami před koupí osobně prohlédli a vyzkoušeli. V opačném případě pokračuji dál v hledání auta pro Vás.

Následné uzavření kupní smlouvy probíhá přímo mezi Vámi a prodávajícím za mojí asistence.

Provize za vyhledání auta na zakázku
4 000 Kč

Při prohlídkách mimo Prahu účtován příplatek 4Kč / 1km (počítá se cesta na místo prohlídky i nazpět)

Prohlídky mimo Prahu provádím vždy po předchozím odsouhlasení ze strany zákazníka.